CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chełmna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:52 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy zawodowe usługi rolnicze tudzież administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszystkie wykonywane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w granicach frachtu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi ewentualnie rzeczy na pole innego kraju albo ściąganie zza krawędzi do Krajowy.
104783
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.