Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 3, 2022 14:45 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy wytrawne usługi rolne tudzież dysponujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie przetwarzane roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w zakresie przewozu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na okręgu Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju ewentualnie ściąganie zza krawędzi do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.