Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m) bez znajomości języka niemieckiego

March 31, 2020 11:28 - Dam pracę - Opole
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zakres obowiązków:

Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
Kontrola towaru przy odbiorze
Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
Transport wewnętrzny towarów
Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałość fizyczna
Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu
Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu