CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Chełmna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:58 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy wytrawne usługi rolne tudzież dysponujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie przetwarzane roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w zakresie przewozu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na okręgu Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju ewentualnie ściąganie zza krawędzi do Lokalny.
104785
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4612
Użytkowników
1073
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.