Pomoc w zakładaniu firmy OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 27, 2022 19:17 - Pozostałe usługi - Lublin
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz jaką formę wybrać? Potrzebujesz pomocy? W VOAL oferujemy Ci pomoc przy założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza usługa obejmuje m.in. pomoc z doborem właściwego PKD działalności, uzupełnienie wniosku i złożenie w formie papierowej lub elektronicznej.
Firma VOAL oprócz profesjonalnej pomocy przy zakładaniu firmy oferuje też swoim klientom kupno gotowych spółek.
Naszym klientom oferujemy dodatkowo szeroki wachlarz dodatkowych usług, w znaczącym stopniu ułatwiających prowadzenie firmy. Wybierając VOAL zyskują Państwo gwarancję rzetelności i zachowania poufności. Zaufało nam już wiele osób.
Możesz skorzystać dodatkowo z pakietów i zniżek na tłumaczenia ustne i pisemne (m.in. nasi tłumacze mogą być obecni podczas rozmów biznesowych, przetłumaczymy umowy i inne dokumenty firmy oraz usługi księgowości (nasz dział księgowości rozmawia także po angielsku, ukraińsku i rosyjsku).
Zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.