Florystyka Lublin OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 17:59 - Nauka i szkolenia - Lublin
890.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kurs florystyki w Lublinie
1) Kurs florystyki podstawowy – I etap kształcenia
Kurs przygotowujący do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Umożliwia zdobycie umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych na każdą okoliczność: ślub, pogrzeb, chrzest. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowanie florystyką oraz każdy kto chce zdobyć nowe umiejętności lub rozszerzyć swoje zdolności manualne. Zajęcia odbywają się przez 6 dni (60 godz. lekcyjnych) w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym.
Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie na drukach MEN i zaświadczenie Akademii Florystyki. Ukończenie kursu podstawowego umożliwia udział w kursie Florystyki zaawansowanym.
Cena : 890 zł
2) Kurs florystyki zaawansowany – II etap kształcenia
Kurs, który w swoim programie zawiera naukę tworzenia dużych from przestrzennych, dekoracji ślubnych, komunijnych czy pogrzebowych już bardziej skomplikowanych. Przedstawiane są klasyczne metody tworzenia ale również najnowsze trendy florystyczne. Kurs kończy się egzaminem, po którym kursant otrzymuje dyplom florysty i zaświadczenie na wzorze MEN.
Cena : 890 zł
O Akademii Florystyki
Akademia Florystyki, to placówka oświatowa od wielu lat działająca na rynku szkoleń. Zatrudnia najlepszych wykładowców, mających duże doświadczenie w pracy florysty. Wysoki poziom nauczania pozwolił na zdobycie przez Akademię Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty.
Aktualne terminy kursów florystyki w Lublinie
http://www.akademiaflorystyki.pl/lublin/
Akademia Florystyki
ul. Krakowskie Przedmieście 68/4
Tel.: 81 440 35 20
biuro@akademiaflorystyki.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.